KONST / Litografier / Färglitografi 12198071
nr 1219 8071
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 44/110, bladets mått: 29x77 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:33:18
26/11 19:18:52